הרקע שלנו

 כל דבר שתוכל לדמיין הוא אמיתי" , פבלו פיקאסו"

זד פילמס הוא בית יצירה חם לסרטים מז'אנרים שונים ומגוונים ונותנת מענה מקומי ובינלאומי החל מהרעיון היצירתי, דרך שלבי הפקת הצילומים ועד לעריכה ולאנימציה של הסרט לכל פלטפורמה ובכל פורמט.
החברה פועלת מתוך שני משרדי בוטיק בתל-אביב בירושלים ומחזיקה בכל אמצעי הצילום והעריכה הנדרשים להפקותיה. נוחות זו מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו ריכוז של כל המשאבים במקום יצירה אחד .זד פילמס הינה חברה עטורת פרסים העומדת לרשות הלקוח החל מגיבוש רעיון לתסריט, הפקתו ועד לשלבי העריכה והאנימציה ולקבלת התוצר המוגמר. זד פילמס פועלת וממוקמת בלב ליבם של שני מרכזי השלטון והתרבות במדינה, ירושלים ותל-אביב הנותנות השראה ליצירת רעיונות מקוריים והפיכתם לסרט.
מתחילת דרכה ב- 1993 זד פילמס צברה מוניטין של חדשנות ואיכות כאחד בתעשיית הקולנוע הישראלי. מעל לעשור אנו קשובים לדרישותיהן של חברות ישראליות ובינלאומיות ומסייעים להן ביצירה של שפה ויזואלית חדשנית לצרכי פרסום, מיתוג, מכירה או הסברה באמצעות סרטים ייחודיים בשפות זרות למגוון רחב של קהלי יעד.
אנו גאים לפעול ולשרת את משרדי הממשלה ומוסדות הציבור, ובמקביל לשתף פעולה עם משרדי פרסום. יחד עם זאת אנו נרתמים למען הקהילה ומפיקים סרטי גיוס משאבים לעמותות ללא מטרות רווח.
בכל שנה אנו מקדישים מזמננו ליצירת סרט תיעודי או עלילתי למסכי הקולנוע והטלוויזיה כי אהבתנו נשארה ותהיה תמיד נאמנה ליצירה של סיפור מקומי טוב ומרגש..