ממליצים על זד

"אתם תהיו בידיים טובות! נמרוד וזד פילמס הם מאוד מקצועיים ויש להם ניסיון רב וקשרים להתמודד עם צרכי ההפקה שלך.

אנו הפקנו סרט תיעודי על קרבנות הטרור בישראל עם זד פילמס שנמרוד שנית ביים. זד פילמס סיפקו צוות נהדר ועזרו לארגן הפקה נהדרת. רק צריך להסתכל על ההפקות שלהם כדי לראות רמה גבוהה של מקצועיות שהם מביאים להפקות שלהם. "

הארווי לרר
JTN הפקותהימים שזעזעו את העולם. Lion Television עבור ה-BBC. דומיניק גלאגר. במאי.

"הצילומים בירושלים היו חוויה מדהימה. העיר וסביבתה הינם אחד המיקומים המרהיבים ביותר מבחינה חזותית לזיהוי מיידי בעולם, ולא הייתה לנו שום בעיה לצלם באתרים הסמלים ביותר; הכותל המערבי, הר הזיתים וברחובות העיר העתיקה.

הסרט שלנו סיפר את אירועי מלחמת ששת הימים בשנת 1967. באופן טבעי, הייתי מודאג כי המתיחות הפוליטית המתמשכת עלולה לגרום לקושי בהצגת הסיפור הזה, אבל המקצועיות של השותפים הישראלים שלנו ואנשי הצוות, כמו גם שחקנים ישראלים ופלסטינאים, ממש הקלו על התהליך. אני שמח עם התוצאות.

לא הייתי מהסס לצלם בישראל שוב, הייתי ממליץ Zed Films כעל שותף מקומי להפקות מחו"ל. "


Mosaic Eye - Veridiana Carvalho
בשנת 2006, יצרתי קשר עם זד-פילמס בתור מפיק עבור סרט תיעודי על העלייה הרוחנית לארץ הקודש. העבודה שלנו עם זד פילמס הייתה חיובית ביותר ועלתה על כל ציפיותינו.

התרשמתי עמוקות לא רק על ידי היעילות שלהם אלא גם על ידי רמת הטיפול והמחויבות שלהם לצוות שלנו מאוסטרליה.

זד פילמס סיפקו לנו רשימת צוות מקצועית, כל אחד עם ניסיון מרשים שהקל על בחירת הצוות הישראלי, מסידני.

זד פילמס ארגנו את כל האישורים שנדרשו לצילום הסרט במקומות ציבוריים מראש והציע לנו הדרכה שלא תסולא בפז על כיצד לארגן את לוח הזמנים שלנו מעיר לעיר.

כמו כל ההפקות, במהלך הצילומים עלו כמה רעיונות חדשים ואלתורים בתסריט בזמן שהיינו שם. זד פילמס התמודדו עם המאורעות וסיפקו פתרונות מהירים, דבר שאפשר לנו לתת ליצירתיות שלנו לפרוח ללא הפרעה. הצוות שלהם יצאו מגדרם כדי לסייע לנו בכל מאורע.

במהלך שהותנו בישראל, הצוות אוסטרלי הרגיש מאוד בטוח. לא היו מקרים שבהם הרגשנו שחיינו היו בסכנה. הפתיע אותנו לראות ישראלים, פלסטינים נוצרים החיים זה לצד זה בידידות, ברחובות, בתי מלון ומסעדות. אז קלטנו עד כמה החדשות בעולם על ישראל אינם עולים בקנה מידה אחד עם המציאות הישארלית, מה שגורם פחד רב לתיירים פוטנציאליים וצוותי צילום.

נסעתי לישראל 4 פעמים, בביטחון מלא. כאשר הנושא של סכנה עלה, ניצלתי בהתלהבות את ההזדמנות להפחית את הפחד של חבריי בנוגע לביקור שם. אני מתכנן לקחת את הילדים שלי לישראל בחגים ואני בהחלט אקפוץ לבקר את נמרוד שנית, בתל אביב.

עד שעזבנו את ישראל, צוות זד פילמס הפכו לחברים שלנו ולא רק עמיתים זמניים. מאז, אני ממליץ על זד פילמס והפקות בישראל, עם ביטחון מוחלט.